На Вінниччині патрульні продовжують фіксувати випадки керування двоколісним транспортом у стані алкогольного сп’яніння. Лише за травень у межах області складено 64 адміністративні протоколи щодо водіїв мотоциклів та електротранспорту.
Правоохоронці нагадують, що за керування у нетверезому стані передбачена сувора адміністративна відповідальність. Залежно від кількості порушень протягом року, штрафи становлять від 17 до 51 тисячі гривень, а також передбачене позбавлення права керування, адміністративний арешт або навіть конфіскація транспортного засобу.
У поліції закликають водіїв бути відповідальними та не сідати за кермо у стані сп’яніння, адже це становить пряму загрозу безпеці всіх учасників дорожнього руху.
