Колишній головній бухгалтерці одного з вінницьких підприємств повідомлено про підозру у заволодінні понад 3 мільйонами гривень. За даними слідства, жінка, користуючись доступом до банківських рахунків націоналізованого підприємства, вносила неправдиві дані про нарахування заробітної плати та переводила кошти на власні рахунки та рахунки сторонніх осіб.
Частина коштів, як зазначають правоохоронці, мала бути спрямована до державного бюджету та фонду ліквідації наслідків збройної агресії, однак фактично була привласнена. Загалом ідеться про понад 3,1 млн грн збитків.
Слідчі також встановили, що частину незаконно отриманих коштів підозрювана легалізувала та витратила. Під час розслідування вилучено фінансову документацію, банківські матеріали та зібрано цифрові докази, які підтверджують рух коштів.
Жінці інкримінують привласнення майна та легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом. Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави майже 1 мільйон гривень.
