На Вінниччині правоохоронці викрили та затримали 49-річну жінку, яка, за даними слідства, за грошову винагороду обіцяла вплинути на медичних працівників для встановлення фіктивного діагнозу та подальшого зняття чоловіка з військового обліку.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, фігурантку затримали 13 червня під час отримання 6 тисяч доларів. Операцію провели слідчі спільно з оперативниками СБУ.
За версією слідства, жінка гарантувала «вирішення питання» з оформленням медичної документації та зняттям військовозобов’язаного з розшуку в одному з РТЦК та СП. Дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 369-2 КК України — зловживання впливом. Їй загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

