Могилів-Подільський міськрайонний суд виніс вирок 50-річному жителю Вінниччини, який у серпні минулого року влаштував стрілянину в бік двох місцевих жителів. За скоєне чоловіка засудили до трьох років позбавлення волі.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, інцидент стався 23 серпня 2025 року в селі Серебринці. До поліції надійшло анонімне повідомлення разом із відеозаписом, на якому було зафіксовано, як чоловік здійснює постріли з предмета, схожого на зброю, у напрямку людей.
Правоохоронці оперативно встановили особу порушника. Ним виявився 50-річний місцевий мешканець. На щастя, 15-річний підліток та його 18-річний товариш, у бік яких стріляли, не отримали тілесних ушкоджень.
Суд визнав обвинуваченого винним у хуліганстві, вчиненому із застосуванням зброї (ч. 4 ст. 296 КК України), та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Процесуальне керівництво у справі здійснювала Могилів-Подільська окружна прокуратура.

