На автодорозі М-30 патрульні оформили три адміністративні матеріали на 58-річного водія, який, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, потрапив у дорожньо-транспортну пригоду.
За інформацією правоохоронців, чоловік за кермом автомобіля Opel Zafira не обрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням та врізався у дорожній відбійник. Під час спілкування інспектори помітили у нього явні ознаки сп’яніння.
Перевірка на приладі «Драгер» показала 2,18 проміле алкоголю, що більш ніж в одинадцять разів перевищує допустиму норму. На порушника склали протоколи за керування у нетверезому стані та порушення ПДР, яке призвело до ДТП, а також винесли постанову за відсутність страхового поліса. Автомобіль евакуювали на арештмайданчик.

