Протягом вихідних патрульні Вінниччини посилили контроль за безпекою дорожнього руху та виявили 31 водія з ознаками алкогольного сп’яніння.
На всіх порушників складено відповідні адміністративні матеріали. У поліції наголошують, що керування транспортними засобами у нетверезому стані становить серйозну загрозу для життя та здоров’я всіх учасників дорожнього руху.
Правоохоронці закликають водіїв бути свідомими та не сідати за кермо після вживання алкоголю, адже навіть одна помилка може мати непоправні наслідки.
