Суд виніс вирок жителю Вінниччини, якого обвинувачували у замаху на умисне вбивство шляхом навмисного створення дорожньо-транспортної пригоди. Чоловіка засуджено до 12 років позбавлення волі.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області.
Подія сталася наприкінці травня 2024 року в Гайсинському районі. За матеріалами слідства, водій автомобіля Audi навмисно зіткнувся з автомобілем Skoda, за кермом якого перебувала 46-річна місцева жителька. Після удару обидві машини з’їхали з дороги та перекинулися.
Унаслідок аварії травм зазнали водійка Skoda та її пасажири.
Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що між обвинуваченим і потерпілою тривалий час існував особистий конфлікт. Крім того, напередодні ДТП чоловік неодноразово погрожував жінці вбивством під час телефонних розмов, заявляючи, що смертельна небезпека чекатиме на неї саме на дорозі.
За процесуального керівництва Бершадського відділу Гайсинської окружної прокуратури обвинувальний акт було передано до суду. Після розгляду матеріалів справи суд визнав чоловіка винним у замаху на умисне вбивство способом, небезпечним для життя багатьох осіб.
За вчинене йому призначили покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.
