На Вінниччині правоохоронці розслідують дві дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких травмувалися неповнолітні пішоходи. Обидві аварії сталися 3 червня у Барі та Вінниці.
Перша ДТП трапилася близько 11:10 у місті Бар. За попередньою інформацією слідства, 44-річна водійка автомобіля Ford здійснила наїзд на 14-річного хлопця, який переходив проїжджу частину нерегульованим пішохідним переходом. У результаті аварії підліток отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований. Поліцейські встановили, що жінка за кермом була тверезою.
Того ж дня близько 17:20 ще одна дорожньо-транспортна пригода сталася на вулиці Стрілецькій у Вінниці. Попередньо встановлено, що 71-річний водій автомобіля Renault допустив наїзд на 11-річного хлопчика, який переходив дорогу нерегульованим пішохідним переходом.
Внаслідок зіткнення дитина отримала травми. Після огляду медиків хлопчика відпустили додому для подальшого лікування. У водія транспортного засобу відібрали зразки крові для проведення експертизи та встановлення можливого факту вживання алкоголю.
Обидва автомобілі вилучено та поміщено на арештмайданчики. За фактами аварій слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини та причини дорожньо-транспортних пригод. Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на аналогічний строк.

