У Вінниці під час комендантської години патрульні поліцейські зупинили молодого мотоцикліста, який, за даними правоохоронців, мав ознаки алкогольного сп’яніння та не мав права керування транспортними засобами.
Як повідомили у патрульній поліції Вінницької області, інцидент стався вночі на вулиці Брацлавській. За порушення правил дорожнього руху інспектори зупинили мотоцикл SPARK 250D.
Під час спілкування з водієм патрульні помітили характерні ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти перевірку за допомогою приладу Drager або медичне освідування у лікарні. Втім, 18-річний керманич відмовився від обох варіантів перевірки.
Крім того, під час перевірки документів з’ясувалося, що молодий чоловік ніколи не отримував посвідчення водія.
На порушника склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння або відмова від проходження огляду). Також патрульні винесли постанови за ч. 1 ст. 126 КУпАП через відсутність поліса обов’язкового страхування та за ч. 2 ст. 126 КУпАП за керування транспортним засобом без відповідного права.
Мотоцикл порушника евакуювали та доставили на арештмайданчик. Правоохоронці вкотре закликають водіїв не сідати за кермо після вживання алкоголю та дотримуватися вимог законодавства щодо керування транспортними засобами.

