У Вінниці патрульні поліцейські виявили водія, який мав явні ознаки алкогольного сп’яніння та керував автомобілем, будучи позбавленим права керування транспортними засобами.
Як повідомили у патрульній поліції Вінницької області, на лінію «102» надійшло повідомлення про водія автомобіля Volkswagen Passat, який, ймовірно, перебував за кермом у нетверезому стані. Під час відпрацювання виклику інспектори виявили вказаний автомобіль на вулиці Кармелюка та зупинили його.
Під час спілкування з 22-річним керманичем правоохоронці помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Водночас від проходження огляду на стан сп’яніння за допомогою приладу Drager чоловік відмовився.
Крім того, перевірка документів показала, що водій уже був позбавлений права керування транспортними засобами. Поліцейські встановили, що це порушення було вчинене повторно протягом року.
На порушника склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння або відмова від проходження огляду) та ч. 5 ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права, вчинене повторно протягом року).
Чоловіка відсторонили від керування транспортним засобом, а автомобіль Volkswagen Passat евакуювали на арештмайданчик. Правоохоронці вкотре нагадують водіям, що керування транспортом у стані сп’яніння становить серйозну загрозу для життя та здоров’я всіх учасників дорожнього руху.

