У Жмеринському районі правоохоронці задокументували факт пропозиції неправомірної вигоди працівникам поліції. Чоловік, якого зупинили за порушення правил дорожнього руху, намагався уникнути відповідальності, запропонувавши поліцейським 17 тисяч гривень.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, інцидент стався 1 червня поблизу села Перепільчинці. Працівники сектору реагування патрульної поліції зупинили навантажувач Manitou, яким керував 44-річний місцевий житель.
Під час спілкування з водієм інспектори помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Однак проходити огляд на стан сп’яніння чоловік відмовився.
Під час оформлення адміністративних матеріалів керманич вирішив «домовитися» з правоохоронцями та запропонував їм грошову винагороду в розмірі 17 тисяч гривень. Факт надання неправомірної вигоди було задокументовано слідчо-оперативною групою відділення поліції №2 Жмеринського районного відділу поліції.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України — пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі.
Крім того, на порушника складено адміністративний протокол за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення за керування транспортним засобом з ознаками сп’яніння та відмову від проходження відповідного огляду.
Наразі тривають слідчі дії. Правоохоронці нагадують, що спроба підкупу службових осіб тягне за собою не лише адміністративну, а й кримінальну відповідальність.
