Оперативники Управління карного розшуку поліції Вінниччини розкрили тяжкі злочини, скоєні у Вінницькому районі кілька років тому. Йдеться про два розбійні напади на родини в Оратівській та Погребищенській громадах. Наразі фігурантам уже повідомили про підозри.
Як повідомляють правоохоронці, встановити осіб, причетних до злочинів, вдалося завдяки комплексу слідчих дій та результатам низки експертиз. Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Перший напад стався у 2017 році в Оратівській громаді. Вночі озброєні чоловіки у балаклавах проникли до будинку 57-річного фермера, віджавши вікно. Зловмисники зв’язали членів родини та заволоділи грошима, банківськими картками, ювелірними виробами, планшетом, травматичним пістолетом і мобільними телефонами. Після скоєного нападники втекли, а телефони згодом викинули неподалік місця злочину.
Другий розбій стався у 2019 році в Погребищенській громаді. Тоді невідомі у масках проникли до будинку літніх брата та сестри віком 82 та 80 років. Нападники зв’язали пенсіонерів, били їх і погрожували фізичною розправою. Після цього зловмисники забрали 14 тисяч гривень та втекли.
Наразі тривають слідчі дії та встановлюються всі обставини злочинів.

