У Вінниці патрульні затримали чоловіка, який порушував громадський порядок на території залізничного вокзалу. На 43-річного порушника інспектори склали одразу чотири адміністративні матеріали.
Як повідомляють у патрульній поліції, виклик про хуліганські дії надійшов днями. Прибувши на місце події, правоохоронці виявили чоловіка у стані алкогольного сп’яніння. Він курив у забороненому місці, чіплявся до перехожих та поводився агресивно.
Під час спілкування з патрульними громадянин не реагував на зауваження, висловлювався нецензурною лайкою та провокував інспекторів на конфлікт. У результаті правоохоронці затримали чоловіка та доставили його до відділку поліції.
На порушника склали адміністративні матеріали за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство), ст. 185 КУпАП (злісна непокора працівникам поліції), ч. 2 ст. 178 КУпАП (повторна поява у громадському місці у п’яному вигляді) та ч. 2 ст. 175-1 КУпАП (повторне куріння тютюнових виробів у заборонених місцях).
