Упродовж квітня патрульні поліцейські Вінницької області склали 52 адміністративні протоколи на водіїв двоколісного електро- та мототранспорту, які керували у стані сп’яніння.
Про це повідомляє Патрульна поліція Вінницької області.
Правоохоронці нагадують, що відповідальність за керування транспортом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння передбачена ст. 130 КУпАП.
За перше порушення водіям загрожує штраф у розмірі 17 тисяч гривень та позбавлення права керування на один рік. За повторне порушення протягом року штраф зростає до 34 тисяч гривень із позбавленням права керування на три роки, а також можливим вилученням транспортного засобу або адміністративним арештом.
У разі третього порушення протягом року передбачений штраф 51 тисяча гривень, позбавлення права керування на 10 років та конфіскація транспортного засобу або адміністративний арешт.
У поліції закликають водіїв бути відповідальними та не сідати за кермо у стані сп’яніння.

