На автодорозі М-30 патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля Skoda Octavia, який керував транспортом із ознаками алкогольного сп’яніння.
Як повідомляє Патрульна поліція Вінницької області, автомобіль зупинили через порушення правил дорожнього руху. За кермом перебував 46-річний чоловік.
Під час спілкування інспектори помітили у водія ознаки сп’яніння. Чоловік погодився пройти перевірку за допомогою приладу Drager. Результат показав 1,07 проміле алкоголю.
Крім того, правоохоронці встановили, що водій уже був позбавлений права керування за аналогічне порушення.
На порушника склали протоколи за ч. 2 ст. 130 КУпАП — повторне протягом року керування транспортом у стані сп’яніння, а також за ч. 5 ст. 126 КУпАП — керування особою, позбавленою такого права повторно протягом року.
