У селі Слобода-Шаргородська рятувальники допомогли 10-річному хлопчику, який не зміг самостійно зняти каблучку з пальця.
Як з’ясувалося, дитина одягнула прикрасу напередодні ввечері, а вже зранку палець набряк і почав боліти. Самостійно впоратися з проблемою не вдалося, тож мати звернулася по допомогу до надзвичайників.
Рятувальники обережно зняли каблучку, не травмувавши дитину. На щастя, медична допомога хлопчику не знадобилася.

