На Вінниччині сталися дві дорожньо-транспортні пригоди, унаслідок яких травмувалися люди. Обидві аварії зафіксували в Хмільницькому районі.
Перша ДТП сталася вдень 10 травня у селі Нападівка. Там зіткнулися автомобіль Skoda та мотоцикл Viper. Унаслідок аварії 32-річний мотоцикліст отримав травми та був госпіталізований. 70-річний водій легковика не постраждав. За даними поліції, в організмах обох кермувальників заборонених речовин не виявили. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України.

Ще одна автопригода сталася ввечері 9 травня у селі Лісова Лисіївка. Легковик ВАЗ врізався в електроопору. У результаті аварії травмувалася 16-річна пасажирка — її госпіталізували. Водій, 21-річний чоловік, за результатами освідування перебував у стані алкогольного сп’яніння — зафіксовано 1,2 проміле.
За другим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Обставини обох ДТП встановлюються.

