У Вінниці увечері 11 травня стався інцидент за участі військовослужбовця та правоохоронців. За попередніми даними, чоловік використав піротехнічну гранату під час спілкування з поліцейськими.
Як повідомляють у поліції, близько 19:20 вінничанин почав зупиняти службовий автомобіль правоохоронців. Коли інспектори вийшли для з’ясування обставин, чоловік дістав гранату, а під час затримання активував її.
На щастя, унаслідок події ніхто не постраждав. За інформацією правоохоронців, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. Його затримали у процесуальному порядку.
Наразі слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України — погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу. Обставини події встановлюються.
