У Вінниці патрульні поліцейські зафіксували одразу два випадки керування транспортом у стані сп’яніння.
Перший інцидент стався 11 травня на вулиці Лебединського. Інспектори зупинили маршрутне таксі через порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з водієм у правоохоронців виникла підозра щодо його стану. Перевірка за допомогою приладу «Драгер» підтвердила наявність алкоголю — 0,95 проміле, що майже у п’ять разів перевищує допустиму норму.
На 67-річного водія склали протокол за ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння), а також інші адміністративні матеріали. Маршрутне таксі евакуювали на арештмайданчик, пасажирів пересадили на інший транспорт.

Окремо у Вінниці 9 травня на вулиці Брацлавській сталася ДТП за участі автомобіля BMW 320. Водій не впорався з керуванням та в’їхав у дорожнє огородження.
Під час перевірки у чоловіка виявили ознаки алкогольного сп’яніння, однак він відмовився від огляду. Також встановлено, що він не мав права керування транспортним засобом.
На 28-річного керманича складено адміністративні матеріали за кількома статтями КУпАП, зокрема за керування у стані сп’яніння та порушення правил дорожнього руху. Автомобіль евакуйовано на арештмайданчик.

