У Вінниці рятувальники під час пожежі у п’ятиповерхівці на вулиці 600-річчя врятували 73-річну жінку та евакуювали матір із двомісячним немовлям.
Як повідомили у ДСНС, займання сталося в одній із квартир будинку. Попередньо встановлено, що літня власниця помешкання увімкнула в розетку електроковдру, яка загорілася.
Жінка намагалася самотужки загасити полум’я, однак вогонь швидко поширився квартирою, а густий дим почав заповнювати під’їзд.
Небезпеку помітив один із мешканців будинку та викликав рятувальників. Бійці ДСНС вивели пенсіонерку на свіже повітря та передали медикам.
Крім того, за допомогою апарату захисту органів дихання надзвичайники евакуювали з третього поверху жінку з двомісячним немовлям та собакою.
У ДСНС вкотре закликають громадян не користуватися несправними або сумнівної якості.

