На Вінниччині перед судом постане посадовиця, яку обвинувачують у службовій недбалості, що призвела до значних збитків для територіальної громади.
За даними слідства, у 2023 році між відділом житлово-комунального господарства однієї з громад області та фізичною особою-підприємцем уклали договір на капітальний ремонт дороги. Водночас керівниця відповідного відділу не перевірила достовірність відомостей в актах виконаних робіт.
Попри це, посадовиця підписала документи, завірила їх печаткою та передала на оплату. У результаті підрядник безпідставно отримав із бюджету понад 560 тисяч гривень.
Досудове розслідування завершили слідчі поліції Жмеринського району за процесуального керівництва окружної прокуратури. Обвинувальний акт уже скеровано до суду.
Жінці інкримінують службову недбалість (ч. 2 ст. 367 КК України). Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі, а також заборону обіймати певні посади чи займатися визначеною діяльністю строком до трьох років.
