У Вінниці патрульні поліцейські зупинили мотоцикліста, який керував транспортом під дією наркотичних речовин та без права керування.
Інцидент стався вночі на вулиці Привокзальній. Інспектори помітили мотоцикл Shineray, водій якого рухався з порушенням правил дорожнього руху, та зупинили його.
Під час спілкування з 27-річним керманичем патрульні виявили у нього ознаки наркотичного сп’яніння. Чоловікові запропонували пройти огляд у лікаря-нарколога. Результат перевірки підтвердив наявність наркотичних речовин в організмі.
Під час перевірки документів з’ясувалося, що водій позбавлений права керування транспортними засобами та вже протягом року притягувався до відповідальності за водіння у стані сп’яніння.
На порушника склали протокол за повторне керування у стані сп’яніння, а також винесли постанови за керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права, та за порушення вимог використання номерних знаків.
Патрульні вкотре закликають водіїв бути відповідальними та не сідати за кермо у стані сп’яніння.

