У Вінниці патрульні зупинили мотоцикліста, який мав ознаки наркотичного сп’яніння, не мав права керування та проігнорував вимогу поліцейських про зупинку.
Інцидент стався вночі на вулиці Бучми. Інспектори помітили мотоцикл Viper, водій якого рухався з порушенням правил дорожнього руху.
Патрульні подали сигнал про зупинку, однак керманич не відреагував і продовжив рух. Зупинити порушника вдалося шляхом блокування транспортного засобу.
За кермом перебував 28-річний чоловік. Під час спілкування поліцейські виявили у нього ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження огляду в лікаря-нарколога він відмовився.
Також з’ясувалося, що чоловік не має права керування транспортними засобами та вже протягом року притягувався до відповідальності за керування у стані сп’яніння.
На порушника склали протоколи за повторне керування у стані сп’яніння, повторне керування без права на це, невиконання вимоги про зупинку, а також винесли постанову за відсутність поліса обов’язкового страхування.
Мотоцикл евакуювали на арештмайданчик.

