Сьогодні вночі під час комендантської години на автодорозі М-21 патрульні поліцейські помітили автомобіль ВАЗ 2107, водій якого порушував правила дорожнього руху.
Інспектори подали керманичу сигнал про зупинку, однак той проігнорував вимогу та продовжив рух. Правоохоронці розпочали переслідування автомобіля.
Під час втечі водій не впорався з керуванням, унаслідок чого з’їхав у кювет. Після зупинки транспортного засобу патрульні поспілкувалися з порушником та помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння.
33-річному чоловікові запропонували пройти огляд на стан сп’яніння, однак він відмовився.
На водія автомобіля ВАЗ 2107 патрульні склали протокол за ст. 130 КУпАП — керування транспортним засобом у стані сп’яніння, протокол за ст. 122-2 — невиконання вимоги про зупинку, а також винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП — керування без реєстраційних документів.
Автомобіль порушника евакуювали на арештмайданчик.

