У Вінниці патрульні виявили водія, який вдруге за рік сів за кермо, ймовірно, у стані сп’яніння та без водійського посвідчення.
Днями на вулиці Київській інспектори зупинили автомобіль ІЖ 2125, який рухався з порушенням правил дорожнього руху.
Під час спілкування з кермувальником поліцейські помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували пройти огляд у лікаря-нарколога. Чоловік відмовився.
Під час перевірки документів правоохоронці встановили, що водій ніколи не отримував посвідчення водія. Крім того, з’ясувалося, що протягом року його вже притягували до відповідальності за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.
На 29-річного порушника патрульні склали протоколи за ч. 2 ст. 130 КУпАП — повторне керування у стані сп’яніння протягом року, а також за ч. 5 ст. 126 КУпАП — керування без права керування, вчинене повторно.
Окрім того, винесено постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП щодо відсутності поліса обов’язкового страхування.
Поліція закликає водіїв не сідати за кермо у стані сп’яніння та дотримуватися правил дорожнього руху.

