На Вінниччині водолази ДСНС підняли з дна водойми тіло 25-річного чоловіка. Трагічний випадок стався у селі Верхівка Ободівської громади.
Як повідомили рятувальники, 28 квітня надзвичайники майже дві доби проводили пошуки зниклого у місцевому ставку. Для обстеження акваторії залучили водолазів ДСНС.
Під час пошукових робіт тіло чоловіка виявили на відстані близько 100 метрів від берега та на глибині понад два метри. Загиблим виявився 25-річний місцевий житель.
Наразі обставини трагедії встановлюють слідчі. Правоохоронці з’ясовують, за яких умов чоловік опинився у водоймі.

