У Вінниці патрульні зупинили водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Інцидент стався позавчора ввечері на вулиці Келецькій.
За порушення правил дорожнього руху інспектори зупинили автомобіль Volkswagen Passat. Під час спілкування з 52-річним керманичем поліцейські помітили явні ознаки сп’яніння: запах алкоголю з порожнини рота, нечітку мову та нестійку ходу.
Чоловік погодився пройти огляд на місці зупинки за допомогою приладу Drager. Результат показав 1,58 проміле алкоголю в організмі, що майже у 8 разів перевищує допустиму норму.
На водія патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП — керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, а також винесли постанову за ч. 1 ст. 121-3 КУпАП за порушення вимог використання номерних знаків.
Правоохоронці вкотре наголошують: алкоголь і кермо несумісні, адже така безвідповідальність може коштувати життя.

