Упродовж 25–26 квітня на території Вінницького району сталися чотири дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими. Унаслідок аварій травмувалися як дорослі, так і неповнолітні. За всіма фактами відкрито кримінальні провадження.
У селі Гопчиця 20-річний водій автомобіля Volkswagen, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з мотоциклом, яким керував 16-річний хлопець. Рівень алкоголю в організмі водія склав 2,13 проміле. Підлітка госпіталізували, а водія затримали.
Ще одна аварія сталася у Вінниці. Водій вантажівки Scania наїхав на 16-річного хлопця, який перетинав дорогу на електровелосипеді на дозволений сигнал світлофора. Неповнолітній отримав тілесні ушкодження.
У селищі Літин зіткнулися автомобілі ВАЗ та Hyundai. У результаті аварії травмувався 89-річний водій.
Також у селищі Сутиски 17-річний водій мотоцикла скоїв наїзд на 8-річного велосипедиста. Дитину госпіталізували до лікарні.
Поліція встановлює всі обставини автопригод.

