Буревій, який 26 квітня пройшовся Вінниччиною, спричинив значні пошкодження та додав роботи рятувальникам. За добу підрозділи ДСНС 93 рази виїжджали на ліквідацію наслідків негоди.
Як повідомили надзвичайники, 88 виїздів були пов’язані з розпилюванням повалених дерев, які ускладнювали або повністю блокували рух транспорту. Зокрема, у п’яти випадках дерева впали на автомобілі, у двох — на житлові будинки, ще у 81 випадку перекрили автошляхи.
Ще п’ять разів рятувальники залучалися до демонтажу аварійних елементів конструкцій, які становили небезпеку для людей.
На жаль, без постраждалих не обійшлося. У Козятині 24-річний чоловік травмувався через падіння гілки дерева. Рятувальники допомогли транспортувати його до автомобіля екстреної медичної допомоги для подальшої госпіталізації.
Окремий інцидент стався у Вінниці на вулиці Келецькій. Через сильні пориви вітру впав посадковий павільйон на зупинці громадського транспорту «вул. Політехнічна».

На момент події поруч перебувало чимало пасажирів, які чекали на тролейбус та автобус. За словами очевидців, павільйон почав розхитуватися, а згодом впав просто на проїжджу частину. На щастя, ніхто не постраждав.
Загалом до ліквідації наслідків негоди на Вінниччині залучили 473 рятувальники та 93 одиниці техніки.
