У Вінниці у Центральному парку ім. Леонтовича фіксують крадіжки квітів із клумб, через що містяни скаржаться на їхню відсутність та занепад зелених насаджень.
За словами депутата міської ради та колишнього директора КП «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади» Олександра Мельника, протягом останніх років парк активно озеленювали, зокрема висаджували тюльпани, які стали окрасою алеї.
Водночас із часом кількість квітів зменшується. Мельник опублікував відео, на якому видно, як жінка викопує рослини з клумби серед білого дня, коли поруч перебувають перехожі.
Він зазначив, що навіть клумби, висаджені у 2023 році, продовжують «зникати», а однією з причин є саме крадіжки.
Разом із тим посадовець наголосив, що під час війни пріоритетами залишаються безпека та оборона, тому бюджетні можливості на озеленення обмежені.
Містян закликають бережливо ставитися до міського майна та не нищити зелені насадження
https://www.facebook.com/watch/? ref=embed_video& v=1484775983189088
