У Вінниці патрульні зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та виявили у нього речовину, схожу на наркотичну. Інцидент стався на вулиці Академіка Янгеля.
Як повідомили у Патрульній поліції Вінницької області, інспектори зупинили автомобіль ВАЗ 2112 за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з 43-річним водієм правоохоронці помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння. Чоловік відмовився пройти огляд у лікаря-нарколога.
Крім того, водій поводився нервово, тому інспектори провели поверхневу перевірку. У чоловіка виявили поліетиленовий пакет із чотирма фольговими згортками з речовиною, ймовірно наркотичною.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу для встановлення всіх обставин.
На водія склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП (керування без посвідчення водія).

