У Вінниці під час комендантської години патрульні зупинили водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Інцидент стався у районі Старе місто на вулиці Маріупольська.
Як повідомили у Патрульній поліції Вінницької області, інспектори зупинили автомобіль Renault Kangoo під керуванням 56-річного чоловіка. Під час спілкування правоохоронці помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння.
Чоловік погодився пройти перевірку на спецприладі «Драгер». Результат огляду показав 1,93 проміле алкоголю в організмі, що значно перевищує допустиму норму.
На водія склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування у стані алкогольного сп’яніння) та винесли постанову за ч. 3 ст. 122 КУпАП.
Порушника відсторонили від керування транспортним засобом, а автомобіль евакуювали на арештмайданчик.
