У Вінниці 8 квітня сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої травмувалися двоє людей. За попередньою інформацією поліції, на одній із вулиць міста зіткнулися автомобілі Skoda та Audi.
За кермом Skoda перебував 36-річний житель Вінницького району, а Audi керував 67-річний місцевий мешканець. У результаті зіткнення водій Audi та його 59-річна пасажирка отримали травми. Потерпілих госпіталізували до медичного закладу.
Правоохоронці встановили, що обидва водії були тверезими. Наразі транспортні засоби поміщені на арештмайданчики, а поліція встановлює всі обставини дорожньо-транспортної пригоди.

