У Вінниці патрульні склали три адміністративні матеріали на чоловіка, який порушував громадський порядок. Інцидент стався позавчора ввечері на вулиця Привокзальна.
Під час патрулювання інспектори помітили 37-річного громадянина, який перебував у стані алкогольного сп’яніння та розпивав спиртні напої у громадському місці. На зауваження правоохоронців чоловік не відреагував.
Під час спілкування порушник поводився агресивно, висловлювався нецензурною лайкою та провокував інспекторів на бійку. Поліцейські затримали чоловіка та доставили до відділку поліції.
На порушника склали адміністративні матеріали за ст. 173, ст. 185 та ч. 1 ст. 178 Кодекс України про адміністративні правопорушення — дрібне хуліганство, злісна непокора працівникам поліції та поява у громадському місці у стані сп’яніння.
