У Вінницькій області слідчі встановлюють обставини загибелі двох чоловіків на залізничних коліях. Трагедія сталася ввечері 30 березня.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, внаслідок наїзду електропотяга чоловіки віком 50 та 52 років загинули на місці події. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини та причини трагедії.
Слідчі Поліція Вінницької області відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 276 Кримінальний кодекс України — порушення правил безпечного руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людей.
Тривають слідчі дії.
