У Вінниці з 1 квітня подорожчає вода в акваматах. Вартість одного літра зросте з 2 до 3 гривень, що становить підвищення на 50%.
Про зміну ціни споживачів уже попереджають оператори води «на розлив». Серед причин називають підвищення вартості пального, а також дефіцит водіїв, які здійснюють доставку води до автоматів.
У місті працюють чотири оператори, і підвищення ціни відбуватиметься практично синхронно. Теоретично такі узгоджені дії можуть стати предметом уваги Антимонопольний комітет України, однак подібні перевірки зазвичай займають тривалий час.
Варто зазначити, що попереднє підвищення ціни відбулося 1 червня 2024 року — тоді літр води подорожчав з 1,5 до 2 гривень. Серед причин тоді називали зростання вартості електроенергії та обслуговування обладнання.
Таким чином, менш ніж за два роки ціна води в акваматах у Вінниці зросла вдвічі.
