У Вінницькій області рятувальники ліквідували дві пожежі у приватних домоволодіннях. Зокрема, у Томашпіль через необережне поводження з вогнем загорілася господарча будівля. Вогонь знищив сіно та дрова.
Ще одну пожежу бійці ДСНС загасили у селі Іванів. Надзвичайники оперативно ліквідували загоряння та не допустили поширення полум’я на всю площу споруди. Причина виникнення пожежі встановлюється. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Водночас, попри постійних застереженнях рятувальників, мешканці області продовжують випалювати суху рослинність. За минулу добу в регіоні ліквідували 32 пожежі в екосистемах на площі понад 17 гектарів. Загоряння виникали у всіх районах області.
До ліквідації пожеж також залучали вогнеборців місцевих пожежних команд із Махнівки та Шпикова. Основною причиною більшості загорянь стало необережне поводження з вогнем.
Рятувальники закликають громадян не випалювати суху рослинність та дотримуватися правил пожежної безпеки, адже навіть невелике загоряння може швидко перерости у масштабну пожежу і становити загрозу життю та майну людей.

