У Вінниці патрульні виявили водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Інцидент стався під час патрулювання на вулиця Агатангела Кримського.
Як повідомляють у Патрульній поліції Вінницької області, інспектори помітили автомобіль Audi A4, що рухався з порушенням правил дорожнього руху, та зупинили його. Під час спілкування з 32-річним водієм патрульні помітили ознаки алкогольного сп’яніння.
Чоловік погодився пройти огляд на алкотестері Drager. Результат показав 1,84 проміле алкоголю, що майже у дев’ять разів перевищує допустиму норму.
На водія патрульні склали протокол за ст. 130 та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення — керування транспортним засобом без увімкненого ближнього світла фар у темну пору доби.
Правоохоронці наголошують, що керування у нетверезому стані становить серйозну загрозу для всіх учасників дорожнього руху.
