У Вінниці небайдужий громадянин повідомив поліцію про водія, який порушував правила дорожнього руху та, ймовірно, перебував у стані сп’яніння. Виклик надійшов на спецлінію 102 вночі.
Як повідомили в Патрульній поліції Вінницької області, інспектори зупинили автомобіль Renault Clio на вулиці вулиця Замостянська. Під час спілкування з 30-річним водієм патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження перевірки на алкотестері Drager чоловік відмовився.
На порушника патрульні склали протокол за ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 3 ст. 122 Кодекс України про адміністративні правопорушення — порушення правил зупинки і стоянки, що створюють загрозу безпеці дорожнього руху.
Водія відсторонили від керування транспортним засобом, а автомобіль евакуювали на спеціальний майданчик.

