У Теплицькій громаді поліцейські затримали чоловіка, який після конфлікту з дружиною підпалив власний будинок. Повідомлення про загоряння у приватному домоволодінні надійшло 24 березня.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, правоохоронці встановили, що 28-річний власник помешкання після сварки підпалив речі у будинку. Внаслідок цього виникла пожежа, яка пошкодила житловий будинок та господарську споруду. Вогонь ліквідували рятувальники ДСНС України. На щастя, обійшлося без постраждалих.
За кілька годин оперативники Поліція Вінницької області розшукали чоловіка. Його затримали під час спроби виїхати з громади автобусом.
За цим фактом слідчі відділення поліції №1 Гайсинське районне управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 Кримінальний кодекс України (умисне знищення або пошкодження майна). Санкція статті передбачає від трьох до десяти років позбавлення волі.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.
