У Тростянецькій громаді бухгалтерці одного з ліцеїв повідомили про підозру у привласненні понад 2,7 млн грн бюджетних коштів.
За даними досудового розслідування, упродовж 2021–2024 років підозрювана, зловживаючи службовим становищем, вносила недостовірні відомості до системи дистанційного обслуговування клієнтів банку навчального закладу. У результаті вона незаконно перерахувала на власний рахунок понад 2 729 368 гривень.
За процесуального керівництва Гайсинська окружна прокуратура слідчі відділення поліції №2 Гайсинське районне управління поліції повідомили жінці про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінальний кодекс України — заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах.
Санкція статті передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі з трирічною забороною обіймати певні посади чи займатися відповідною діяльністю, а також конфіскацію майна.
Суд уже обрав підозрюваній запобіжний захід — цілодобовий домашній арешт.
Обставини кримінального правопорушення встановлюють слідчі Поліції Вінницької області.
