У Вінниці водій, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду та втік із місця події, отримав одразу кілька адміністративних матеріалів.
Як повідомляють в Патрульній поліції Вінницької області, днями на лінію «102» надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Михайла Драгоманова. Як з’ясували патрульні, керманич автомобіля Opel Zafira здійснив наїзд на паркан, після чого залишив місце пригоди.
Згодом інспектори розшукали та зупинили втікача на вулиці Лесі Українки. Під час спілкування з 37-річним водієм правоохоронці виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд за допомогою приладу «Драгер». Результат показав 1,92 проміле алкоголю в організмі, що майже в десять разів перевищує допустиму норму.
На порушника патрульні склали протоколи за кількома статтями КУпАП: за вчинення ДТП, керування транспортом у стані сп’яніння та залишення місця аварії. Окрім цього, винесли постанову за проїзд на заборонений сигнал світлофора.
