Протягом вихідних патрульні поліцейські склали 31 протокол на водіїв, які кермували транспортом із ознаками сп’яніння.
Правоохоронці наголошують: керування у нетверезому стані — це пряма загроза життю та здоров’ю всіх учасників дорожнього руху.
Водіїв закликають бути відповідальними та не сідати за кермо після вживання алкоголю.
