На автодорозі М-30 на Вінниччині патрульні поліцейські зупинили автомобіль Hummer H3, водій якого мав ознаки наркотичного сп’яніння.
За кермом перебував 30-річний чоловік. Під час спілкування інспектори виявили у нього характерні ознаки сп’яніння, однак від проходження огляду в медичному закладі він відмовився. Крім того, під час оформлення матеріалів порушник поводився агресивно та вживав нецензурну лексику.
Правоохоронці також встановили, що чоловік уже був позбавлений права керування транспортними засобами.
На водія склали адміністративні протоколи за повторне керування у стані сп’яніння, керування без права на це та дрібне хуліганство. Окрім цього, винесено постанову за керування автомобілем без номерного знака.
