У Вінниці за порушення правил благоустрою — зокрема пошкодження лавок, засмічення територій та інші випадки недбалого ставлення до міського простору — нарахували штрафів на 980 тисяч гривень.
Як повідомили у Вінницькій міській раді, з цієї суми 718 тисяч гривень уже сплачено, і ці кошти надійшли до бюджету громади.
У Департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради наголошують, що навіть, на перший погляд, дрібні порушення — зламані лавки, сміття у воді чи паперові оголошення на зупинках і стовпах — псують вигляд міста та потребують додаткових витрат на відновлення і прибирання.
У міськраді зазначають, що сплачені штрафи працюють на користь громади. Кошти спрямовують на благоустрій, розвиток інфраструктури, підтримку порядку у спільному просторі та допомогу українським військовим.
