У Вінниці інспектори КП «Муніципальна варта» Вінницької міської ради перевірили звернення мешканців щодо неприємного запаху з річки Казаниха.
Під час обстеження прибережної території на вулиці Привокзальній інспектори виявили факт зливання у водойму відходів від свійських тварин — зокрема крові.
На громадянина, який здійснював злив, складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою).
У муніципальній варті наголошують, що подібні дії шкодять довкіллю та створюють дискомфорт для мешканців, тому за ними здійснюється постійний контроль.

