У Вінниці патрульні зупинили автомобіль BMW 530, за кермом якого перебувала 32-річна жінка. Під час спілкування інспектори помітили у водійки ознаки алкогольного сп’яніння.
Перевірка на спецприладі Драгер показала 0,69 проміле алкоголю. На кермувальницю склали протокол за ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 122 КУпАП (порушення дорожніх знаків).
Правоохоронці нагадують водіям бути свідомими та відповідальними, сідаючи за кермо, особливо у нічний час.
