У Вінницькій області правоохоронці затримали посадовця однієї з міських рад під час отримання неправомірної вигоди.
За інформацією Національної поліції України, чоловік тимчасово виконував обов’язки начальника відділу земельних відносин і вимагав гроші за вплив на рішення депутатів та членів земельної комісії міської ради. Йшлося про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою для передачі в оренду 6 гектарів земельних ділянок.
Свою «допомогу» посадовець оцінив у 30 тисяч гривень. Згодом він зажадав ще 10 тисяч гривень за подальший вплив на депутатів.
Під час отримання чергової частини коштів слідчі спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань Національної поліції України затримали його у процесуальному порядку. Під час слідчих дій правоохоронці вилучили гроші як речові докази.
Слідчі повідомили чоловікові про підозру за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України — одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення службовими особами. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.
Процесуальне керівництво у справі здійснює Вінницька обласна прокуратура. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід — тримання під вартою з правом внесення застави.
