Під час опрацювання звернень громадян та перевірок стану благоустрою інспектори Муніципальної варти Вінниці зафіксували факти складування побутових відходів на зупинках громадського транспорту.
На місцях інспектори виявили поліетиленові пакети зі сміттям, які залишали біля урн та павільйонів зупинок. У ході з’ясування обставин встановлено, що це побутові відходи, які утворюються за місцем проживання громадян або в результаті їхньої господарської діяльності.
Замість того, щоб вивозити сміття на спеціально облаштовані контейнерні майданчики, порушники складали його біля урн або безпосередньо на зупинках, використовуючи об’єкти благоустрою не за призначенням та створюючи несанкціоновані звалища.
За виявленими фактами інспектори муніципальної варти склали адміністративні протоколи за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає відповідальність за порушення правил благоустрою населених пунктів.
Міські служби закликають мешканців дотримуватися правил поводження з відходами та не засмічувати громадські простори.

