Днями патрульні поліцейські під час нагляду за безпекою дорожнього руху на автодорозі М-21 зупинили автомобіль Mercedes-Benz, водій якого порушував правила дорожнього руху. Транспортний засіб рухався з увімкненим маячком синього кольору.
Під час перевірки документів інспектори встановили, що кермувальник незаконно встановив та використовував спеціальні світлові сигнали, а також керував автомобілем із номерним знаком, який не належить цьому транспортному засобу.
Під час спілкування з водієм поліцейські помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд на спецприладі «Драгер». Результат — 0,41 проміле алкоголю в організмі. Крім того, з’ясувалося, що водій взагалі не має права керування транспортними засобами.
На 49-річного кермувальника Mercedes-Benz патрульні склали адміністративні матеріали за кількома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, за керування у стані алкогольного сп’яніння, незаконне використання спецсигналів, повторне керування особою, позбавленою права керування, а також винесли постанову за використання номерного знака, що не належить автомобілю.
Правоохоронці вкотре нагадують: ігнорування правил дорожнього руху та спроби імітувати «спецтранспорт» не лише незаконні, а й створюють серйозну загрозу для безпеки всіх учасників дорожнього руху.

